Szanowni Państwo!


Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami głównie w rejonie Bielan, Żoliborza, Łomianek oraz Bemowa, Woli i okolic. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości.
Posiadamy dużą listę ofert. Jednak najbardziej zależy nam na rozpoznaniu potrzeb klienta i zaproponowaniu mu mieszkania, domu jego marzeń.

Powierzając nam nieruchomość możecie Państwo liczyć na wysoką skuteczność w sprzedaży. Oferta nieruchomości znajdzie się w istotnych na rynku branżowych portalach internetowych.
Dysponujemy nowoczesną gamą narzędzi służących do szybkiego i sprawnego kojarzenia klientów, co oszczędza czas klienta, a efekty są widoczne bardzo szybko.

Zawierając umowę o pośrednictwo z klauzulą wyłączności firma nasza zobowiązuje się do wykonania następujących czynności: - dokonanie wizytacji nieruchomości - sporządzenie dokumentacji zdjęciowej - sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości - skompletowanie dokumentacji nieruchomości na podstawie przedłożonych dokumentów - pełna obsługa prawna i organizacyjna związana z zawarciem transakcji - inwestowanie własnych środków w reklamę poprzez: - umieszczenie oferty w komputerowej bazie ofert - umieszczenie oferty na internetowej stronie firmy www.4pietro.pl - umieszczenie oferty w internecie na portalach nieruchomości ogólnie dostępnym - umieszczenie firmowego banera z informacją o sprzedaży/wynajmie bezpośrednio na nieruchomości - reklamę oferty w pismach lokalnych

Zasady przyjmowania ofert w firmie - umowy o pośrednictwo otwieramy bezpłatnie z właścicielem (pełnomocnikiem właściciela) nieruchomości lub przyszłym nabywcą/najemcą przy transakcji zakupu/najmu

Dokumenty niezbędne do zgłoszenia oferty do sprzedaży /najmu: - dowód osobisty - kopia dokumentu, na podstawie którego nastąpiło nabycie nieruchomości - dokument potwierdzający własność nieruchomości (spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu): wypis z KW lub przydział ( decyzja) ze spółdzielni mieszkaniowej - ponadto przy domach w budowie i działkach: wypis i wyrys z rejestru gruntów, zaświadczenie o przeznaczeniu gruntu w planie zagospodarowania przestrzennego, pozwolenie na budowę , dziennik budowy i inne.

Zapraszamy do współpracy!